2 maja 2013

For Lovers of Retro StyleDzisiaj bardzo krótka notka o genialnej reklamie jaką ostatnio znalazłam na Youtube. Okazuje się, że moda na samodzielnie, domowe szycie była kreowana już w latach 40. ubiegłego wieku. Ta reklama jest zrobiona interesująco i prezentuje kreacje, które się nosiło w tamtych czasach. Może być też inspirująca. Są w niej ciekawostki jak różne jak rozwiązano poszczególne etapy przenoszenia wykroju - kto stosuje takie metody ręka do góry! Jest to trochę tak tutorial jak zacząć szycie.

Zapraszam :)


Link dla urządzeń przenośnych jest tutaj: KLIK


Today very short note about a genial ad, which I found recently on YouTube. It turned out that trends for home sewing reaches back as far as to fourties of the last century. This ad is directed in a very interesting vay and presents clothes from that period of time. It might be inspirational for some of us. There you can find interesting tips and methods concerning stages of copying a patern on a fabric. Who is using those methods , hands up! I think it is a little bit like tutorial how to start sewing. Be my guest :)

Link for mobile devices is here: CLICK

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Prawda? Oglądałam ją z wielkim zaciekawieniem.

   Usuń
 2. Rewelacja! Ja chcę jej książkę! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda! Było by miło mieć taką, eh

   Usuń
  2. Może to pomysł, żeby taką napisać :) Na polskim rynku nie ma zbyt wiele podobnych publikacji.

   Usuń
  3. Niezły pomysł. Myślę, że któraś ze zdolnych blogerek kiedyś się na to porwie, albo przetłumaczy jedną z ciekawych pozycji np. Vinatege sewing... ;)

   Usuń

Miły gościu! Bardzo dziękuję za Twój komentarz.
Dear Visitor! Thank you for your comment.

You might also like: